Gizlilik ve Kullanım Şartları
Bisorusor.com, bünyesindeki kayıtları okuma izinli olarak sunmaktadır. Soru sormak için ise Bisorusor.com üye kayıt mekanızmasından kayıt olmak gerekmektedir.

Üyelik sırasında aldığımız bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanmakta, üye şifreleri veritabanımızda şifreli olarak tutulmakta, üyemizin şifre hatırlatması istediği durumlarda yeni şifre üretilmekte ve üyemizin yeni şifresi ile sisteme güvenli bir şekilde girmesi sağlanmaktadır.

Bisorusor.com, sisteminin düzgün işleyebilmesi, gerekli raporlamaları üretebilmesi, kullanıcı sorunlarının çözümünü kolaylaştırması ve sistemin güvenliğinin sağlanabilmesi için üzerinde bulunulan sayfa ile birlikte, kullanıcı IP adresi ve zaman bilgilerini kayıt altında tutmaktadır.

Gerek üyelik bilgileri gerek ise istatistik kayıt sistemi tarafından toplanan bilgiler, Bisorusor.com’a ait olup 3. Şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Yalnız Widgets sistemi vasıtası ile kullanıcı adınız, sorduğunuz sorular, anketler başka sitelerde kullanılabilmekte olup, kendi rızanız dahilinde bırakmış olduğunuzdan bu bilgilerin dağıtımından dolayı Bisorusor.com sorumlu tutulamaz.

Bisorusor.com Türkiye Cumhuriyeti anayasasında ve kanunlarında belirtilen suçların kapsamına giren ve/veya genel ahlaka aykırı içerik barındıran kullanıcı soruları, cevapları , etiketleri, fotoğrafları, kişisel mesajları ve kullanıcıları silme hakkını saklı tutmakla beraber kullanıcılar tarafından üretilen sorular, cevaplar, etiketler, fotoğraflar ve kişisel mesajlara dokunmamayı, özgürlükçü demokrasinin bir gereği olarak taahhüt eder.

Sorulan sorularda, verilen cevaplarda amacımız "doğruyu" ve "kaliteyi" bir arada yakalamaktır. Karşılıklı sohbet, çıkar sağlama, spam, hakaret içeren içerikler raporlama ve moderasyon sistemleri ile korunmaya alınmıştır.

Raporlama sistemi ile kullanıcılarımız tarafından raporlanan soru/cevap/resim vb içerikler, moderatörler tarafından incelenmek üzere askıya alınacak, incelendikten sonra gerekli göründükleri taktirde yayından kaldırılacaklardır.

İçeriği korumak adına soru, cevap ve yorumlarınız isteğiniz üzerine silinmemektedir. Raporlama kapsamına giren içerikler(iniz) için raporlama sistemi ile ilgili olan kural geçerlidir.

Bisorusor.com'da üyelik iptali üyenin kendi isteği ile "hesap işlemleri" sayfasından yapılabilir. Hesabını deaktifleştiren üyeye ait, soru, cevap ve yorumlar Anonim olarak işaretlenir, üyenin bunlardan ve sitedeki diğer faaliyetlerinden kazanmış olduğu puan, derece gibi tüm kazanımları geri alınır ve üye tekrar girmemek üzere deaktif olarak işaretlenir.

Kullanıcılar, şifrelerini korumakla yükümlüdürler. Kullanıcının bilgisayarında olması muhtemel virüs, trojan ve/veya başka sebepler ile oluşabilecek şifre kaybolması, çalınması sonucu doğacak Bisorusor.com kullanıcı hesabının ele geçirilmesi ve 3. şahıslar tarafından kullanılması gibi sebeplerden doğacak maddi/manevi zararlardan Bisorusor.com sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2007-2017 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları