Bisorusor.com Hakkında / Nedir?
Bisorusor Ne Yapar?

Bisorusor, insanların birbirlerine yardımcı oldukları sosyal paylaşım platformudur.

Genişlemesini ve büyümesini son hızla sürdüren İnternet; sosyalleşme, araştırma, alışveriş, eğitim, günlük olaylar ve birçok konuda uçsuz bucaksız bir bilgi deryasına dönüşmüş durumdadır. Kullanıcılar genelde günlük gazeteleri takip etmek, yeni arkadaşlar bulmak, oyun oynamak, ödev aramak, arkadaşlarıyla konuşmak, sinemaları takip etmek, akıllarına takılan herhangi bir sorunun cevabını bulmak için onu kullanırlar.

Günlük hayatta, kafanınıza takılan bir soru hakkında internette yığınlarca kaynak/bilgiye ulaşabildiğiniz gibi bu konu hakkında soru sorabileceğiniz gerçek bir insan size daha hızlı ve doyurucu bilgi verebilir. Padişahın biri birgün attan düşmüş, bütün saray ahalisi başına toplanmış, her kafa bir ses çıkartırken, padişah “bana attan düşen birisini bulun” demiş.

Bisorusor, demokratik internet ortamında paylaşıma önem vermektedir. Bilginin seviyeli ve kaliteli paylaşıldığı yerlerden biri olmayı hedeflemekte ve işe yarayacak bilgiyi bilmenin yanında paylaşan bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bisorusor, kaliteli soru ve cevaplarla kaliteli bir paylaşım platformu olmayı istemektedir. Bunun için bütün içerikler, editörler ve site topluluğu tarafından denetlenmekte, site topluluğu tarafından oylanmakta, işe yarayan ve kaliteli cevaplar lanse edilmekte, gereksiz olanlar temizlenmektedir. Bu sayede insanların beğendikleri, yararlı olduklarını düşündükleri, mutabık kaldıkları bilgiler ortaya çıkmaktadır.

Bisorusor, aslında bir sosyal topluluktur. İlgi alanlarınıza ve merak ettiğiniz konulara göre yeni insanlarla buluşma yeridir. Online topluluk kurup kaliteli paylaşım ile size merak ettiklerinizi öğrenme ve bildiklerinizi öğretme fırsatı sunar.

Bisorusor.com sitesi, bir Erkyazılım girişimi olup, görseleri, yazılım altyapısı ve bakımı yine Erkyazılım tarafından sağlanmaktadır.

Copyright © 2007-2017 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları