Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

DACIA nasıl bir araba markasıdır? Tavsiye eder misiniz?

Renault'un yan markası Dacia'ya bugünlerde epey rastlıyorum. İsmi itici gelse de fiyatları oldukça cazip görünüyor. Güvenli midir? Rahat mıdır? Konforlu mudur? Bilen var mıdır?

 
7 yıl önce sorulmuş. , 2 kişi takip ediyor

7 cevap verilmiş

DACIA yı Renault satın aldıktan sonra bayaa düzgün arabalar yapmaya başladı. Romanya nın TOFAŞ ı demek daha uygun olur. Renault sevmediğim gibi DACIA da sevmem.

Adem Çamurcu profil resmi
Adem Çamurcu
7 yıl önce

2006 sonunda bazı modeller 1-2 teknik sorun yüzünden geri çağrılmıştı . Daha sonraki modeller i kullananların üzüldüğünü görmedim . geriye çağrılması bu marka için iyiye işaret. 1.5 dizel motoru 60.000 km de piston kaçağı yapan, turbo arızası çıkaran Tofaş arabalarından Renault teknolojisi farkıyla bir gömlek üstündür . arabası (Dacia Logan) 170.000, 265.000, 212.000 km de olan 3 ayrı sürücüyle konu hakkında konuştuğumda hepsi çok memnun olduğunu ve servis bakımı haricinde herhangi bir masraf yapmadıklarını, herhangi bir teknik - mekanik sorunla karşılaşmadıklarını söylediler . fiyatı ve sınıfı itibariyle iç malzeme, konfor ve özellik bakımından her ihtiyacı karşılayamaması çok normal.

Toprak Cemal profil resmi
Toprak Cemal
7 yıl önce

Renault - Dacia ilişkisi VW - Skoda ilişkisi ile benzer bir yapıda. Gerçi VW - Skoda almış başını gitmiş artık trend belirleyen bir ilişkidir ama teşbihte hata olmaz demişler. Emrah'ın dedikleri doğru ise tipi kötü olsada Logan'ın neden piyasada bu kadar çok olduğunu anlayabiliyorum. 265bin km yol yapacak süredir Logan piyasada mıymış? ilginç.

Atakan Eser profil resmi
Atakan Eser
7 yıl önce

Logan Da kullanılan motor clio motoru idi yanliş hatırlamıyosam. Ancak motor harici malzeme cok kalitesizdi diye hatirliyorum bir iki denyimimden. Hatta bigun benzin istasyonunda depo kapagi bir turlu kapanmayan bir dacia sahibi (tata da olabilir miydi acaba? ) ucuz etin yahisi ile alakali biseyler soylenip duruyordu yanimda.

Cemil Özgüven profil resmi
Cemil Özgüven
7 yıl önce

paranı daha iyi yerlere yatırabilirsin DACIA alıcağına.

Sarı Lacivert profil resmi
Sarı Lacivert
7 yıl önce

kullanmadım.ancak iyi araba olduğunu söylerler.

serkan uğuş profil resmi
serkan uğuş
5 yıl önce

Romanya'nin Anadol'u diye biliyorum

Evrim Karakas profil resmi
Evrim Karakas
7 yıl önce

Birkaç istatistik

DACIA nasıl bir araba markasıdır? Tavsiye eder misiniz? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Bu sorular ilginizi çekebilir

Buradasınız: DACIA nasıl bir araba markasıdır? Tavsiye eder misiniz?
Copyright © 2007-2014 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları