Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

en iyi kopya nasil cekilir?

7 yıl önce sorulmuş. , 4 kişi takip ediyor

12 cevap verilmiş

Ne ola Suleyman Bey , Yoksa Okulda dersleri gecemiyeceginizi anladinizda, kopya teknikleri uzerine mi dusunmeye basladiniz.

Omer Arslan profil resmi
Omer Arslan
7 yıl önce

neyi kopyalayacağına bağlı. bu sorunun birçok cevabı var. - koyun kopyalayacaksan "koyun doli" yöntemini kullanmalısın. - site kopyalayacaksan "kaynagini goster" - hayatı kopyalayacaksan "aynı kulvardan koşan önderlerin yaptıklarını" - derste kopya çekeceksen "yanına iyi bilen birisini almak" her zaman işe yarar.

bulent arslan profil resmi
bulent arslan
7 yıl önce

her nasıl kopya çekiceksen çek öğretmenin gözlerine bakmayacaksın kesin anlıyolar

Emre Alkan profil resmi
Emre Alkan
7 yıl önce

ve işte kopya çekme işleminde tavan yapmış uzman kişi olarak, denediğim ve başarılı olduğum yüzlerce yöntem arasından kesinlikle ve kesinlikle cep telefonu ile çekilen kopya en başarılısıdır. isterseniz anında sorunun resmini çekip yada sadece yazılı bir soruysa mesaj halinde yazıp gönderebilir, dışarda sizi kitapla bekelyen arkadaşınızın size cevabı kısa sürede yollamasını bekler ve yolladıktan sonra eksiksiz geçirirsiniz, tabii saflık yapmayın sesi kısık olacak. isterseniz kopyaları sınava girmeden önce ,mesaj olarak kaydedin telefonunuza,, çıkan soruları bir bir oradan cevaplayın.

Talha Erhan profil resmi
Talha Erhan
7 yıl önce

''çalışkan''bir arkadaşı yanınıza oturtarak bu işi rahatlıkla çözebilirsiniz.nedense lise ve üniversitede çalışkan taraf olunca en iyi kopya çekme yöntemi oluyorsunuz.hoca yakalayıncada öğretmenler masasının yolunu tutmak gerekiyo sınava orda devam ediyorsunuz(( ortaokulda din yazılısında hoca sureleri,duaları sınav soruları olarak soruyo.arkadaşın biride arkama oturdu: -kağıdı kaldır ben okurum sana bir zararım olmayacak dedi. dakika bir arkadaş; - ne yazdın oraya elham gerisini okuyamıyorum deyince hoca seslendi -oğlum sen zahmet etme merva bitirsin kağıdını gidip bir koşu fotokopi çektirirsin. öğretmenler masasının yolu gözüktü her zaman ki gibi

merva kuru profil resmi
merva kuru
7 yıl önce

bacagınıza yazın.

yunus ykaya profil resmi
yunus ykaya
7 yıl önce

sınavdan önce yazar çizerdim masayı.. kitaplar hazırlardım, kağıtlara destanlar yazardım.. ama sınav esnasında hiçbi halt yapamazdım çevreden yardım almak her zaman en güzelidir. hoca her zaman arkada olduğu için şöyle ön sıralarda oturmak daha da bi süper olur.. çok bilirim tek kelime bile bilmeden girdiğim sınavlardan 80-90 alarak çıktığımı

Anonim Kullanıcı profil resmi
Anonim Kullanıcı
7 yıl önce

ya en iyi kopya şöle çekilir arkdaşlarınızdan biri o derse hakimse olay biter zaten biz öleyiz 8 kişi birlikte götürüyoz bu gayet süper oluyo

ayhan asasasas profil resmi
ayhan asasasas
7 yıl önce

Bacağa yazma yöntemi kesinlikle kızlar için en iyi yoldur ama kopya kağıdını bacağa iyi yapıştırmak gerekir,yoksa tam sınav bitiminde kağıtlar hocanın masasına konulacağı sırada kopyanın düşmesi bir çuval inciri berbat etmektir.

smellofrose ... profil resmi
smellofrose ...
7 yıl önce

oturup çalış yha n uğraşıosun kopyayla=p

Anonim Kullanıcı profil resmi
Anonim Kullanıcı
6 yıl önce

Sınavdan önce sıraya yaz hoca gelirken sıradakileri oku ve sil kağıdını aldıktan sonra sorulara bak kullanman gerekeni tekrar sıraya yaz bu işlemde zihnin gerekli formüllerle 15-*20 sn meşgul olucak sonra işine bakarsın kullandıktan sonra sil sınıfa girdiğim zaman oturduğum sırada yazılmış yazılar varsa pek iyi konuşmuyorum : )

Chico Goldwire profil resmi
Chico Goldwire
6 yıl önce

Hiç kopya çekmediğim için bilmiyorum.:)

Seval Ak profil resmi
Seval Ak
5 yıl önce

Birkaç istatistik

en iyi kopya nasil cekilir? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Bu sorular ilginizi çekebilir

Buradasınız: en iyi kopya nasil cekilir?
Copyright © 2007-2014 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları