Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

5 cevap verilmiş

Nem amaçlı buhar makinalarında bilinmesi gereken 1-2 nokta var. Öncelikle sıcak buhar değil soğuk buhar olması gerekiyor. Sıcak buhar kalorifer üstüne konmuş su ile benzer bir yapı ve onun gibi mikropların yayılması vb gibi yan etkileri var. Soğuk buhar ise, kurumuş ortamı nemlendirmek için kullanılıyor ve burnu tıkalı insanların (sadece çocuklar değil), astım hastalarının vb nefes alışlarını rahatlatıp, daha verimli bir uyku uyumalarına yardımcı oluyor. Bir kaç anne-çocuk forumuna bakmıştım ihtiyacımız olunca, Tefal'in ürününü epey beğenenler var, sessiz çalışmasını filan. Aynı şekilde Chicco ürünlerinde de güzeller var. Hepsiburada.com gibi yerlerdeki ürün yorumlarını okudum, gördümkü ikisi için de sevenler sevmeyenler çıkmış. Kimisine Tefal bozuk gelmiş filan ama ekserisi iki markayı da beğenmişler. E-Bebek mağzasına gidip, oradakilere baktık, Tefal yoktu, Chicco, WeeWell ve Arzum ile birkaç bilmediğim marka vardı. Aralarında Ion vb. özelliklerini, boyutunu görünce daha önceden telsizini aldığımız WeeWell'i en uygun olarak gördük ve onu aldık. Diğerlerinin sesini bilemiyorum ama bana göre sessiz çalışıyor. (sıfır ses diye birşey yok, en nihayetinde içinde motor var) Fiyat/özellik kıyaslaması ile almanızı tavsiye ederim. Çok fazla özellikli olmasının anlamı da yok, en nihayetinde buhar makinasının amacı belli, üstünde uydu anteni aramamak lazım Son olarak kaynak linkteki ürünün Chicco versiyonu yaklaşık 2 kat pahalı, marka bilinirliği iyi olan denk işi yapan ürünleri tercih etmek yerinde olabilir. Bizim Weewell tecrübemiz iyi idi onu tercih etmiş olduk.

Kaynak : http://www.e-bebek.com/Weewell-Ionizer-Ozellikli-Soguk-Buhar-Ufleyici-Gece-Isigi-ProdID57861.html


Atakan Eser profil resmi
Atakan Eser
6 yıl önce

Sürekli ihtiyacınız olmayacaksa ya da yeni bir makine alana kadar acil çözüm olarak odanıza su ısıtıcısını koyun bırakın odada kaynasın oldukça işe yarıyor, pratik çözümdür benim çocuklarımda oldukça işe yaramıştır...

Elif Arslan profil resmi
Elif Arslan
6 yıl önce

Balkonu hamama bakan bi ev uygundur

esteban testeban profil resmi
esteban testeban
6 yıl önce

Tefal'in iyi gibi.

neşe KAPLAN profil resmi
neşe KAPLAN
5 yıl önce

Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? sorusunun bu cevabına artı puan ver.
-1
Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? sorusunun bu cevabına eksi puan ver.
ucuz etin suyu yavan olur pahalısından al bence

Y.Leyla YURT profil resmi
Y.Leyla YURT
6 yıl önce

Birkaç istatistik

Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Bu sorular ilginizi çekebilir

Buradasınız: Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?
Copyright © 2007-2014 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları