Soru sor
200 karakter kaldı
Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

Cevap Ver

Sevgililer günü için en güzel hediyeler, resmi tıklayınız.

5 cevap verilmiş

Nem amaçlı buhar makinalarında bilinmesi gereken 1-2 nokta var.

Öncelikle sıcak buhar değil soğuk buhar olması gerekiyor. Sıcak buhar kalorifer üstüne konmuş su ile benzer bir yapı ve onun gibi mikropların yayılması vb gibi yan etkileri var.

Soğuk buhar ise, kurumuş ortamı nemlendirmek için kullanılıyor ve burnu tıkalı insanların (sadece çocuklar değil), astım hastalarının vb nefes alışlarını rahatlatıp, daha verimli bir uyku uyumalarına yardımcı oluyor.

Bir kaç anne-çocuk forumuna bakmıştım ihtiyacımız olunca, Tefal'in ürününü epey beğenenler var, sessiz çalışmasını filan. Aynı şekilde Chicco ürünlerinde de güzeller var. Hepsiburada.com gibi yerlerdeki ürün yorumlarını okudum, gördümkü ikisi için de sevenler sevmeyenler çıkmış. Kimisine Tefal bozuk gelmiş filan ama ekserisi iki markayı da beğenmişler.

E-Bebek mağzasına gidip, oradakilere baktık, Tefal yoktu, Chicco, WeeWell ve Arzum ile birkaç bilmediğim marka vardı.

Aralarında Ion vb. özelliklerini, boyutunu görünce daha önceden telsizini aldığımız WeeWell'i en uygun olarak gördük ve onu aldık. Diğerlerinin sesini bilemiyorum ama bana göre sessiz çalışıyor. (sıfır ses diye birşey yok, en nihayetinde içinde motor var)

Fiyat/özellik kıyaslaması ile almanızı tavsiye ederim. Çok fazla özellikli olmasının anlamı da yok, en nihayetinde buhar makinasının amacı belli, üstünde uydu anteni aramamak lazım

Son olarak kaynak linkteki ürünün Chicco versiyonu yaklaşık 2 kat pahalı, marka bilinirliği iyi olan denk işi yapan ürünleri tercih etmek yerinde olabilir. Bizim Weewell tecrübemiz iyi idi onu tercih etmiş olduk.

Kaynak : http://www.e-bebek.com/Weewell-Ionizer-Ozellikli-Soguk-Buhar-Ufleyici-Gece-Isigi-ProdID57861.htmlAksiyonlar
Normal
9 yıl önce cevaplandı.

Sürekli ihtiyacınız olmayacaksa ya da yeni bir makine alana kadar acil çözüm olarak odanıza su ısıtıcısını koyun bırakın odada kaynasın oldukça işe yarıyor, pratik çözümdür benim çocuklarımda oldukça işe yaramıştır...Balkonu hamama bakan bi ev uygundurAksiyonlar
Ciddi
9 yıl önce ciddi olarak cevaplandı.

Tefal'in iyi gibi.Aksiyonlar
Normal
8 yıl önce cevaplandı.

ucuz etin suyu yavan olur pahalısından al benceAksiyonlar
Gülerek
9 yıl önce gülerek cevaplandı.
Cevap Ver
Birkaç istatistik

Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Buradasınız: Bebek odasını nemlendirmek için bir buhar makinesi almak istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?
Copyright © 2007-2017 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları