Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Poğaça yaptınız güzel pişti. Bir baktınız üzerine yumurta sarısı sürmeyi unutmuşsunuz telafisi olur mu? Piştikten sonra üzerine sürüp tekrar pişirmeyii deneyen var mı?

9 cevap verilmiş

Hiç böyle birşey başıma gelmedi şimdiye kadar Ama tekrar pişirmek pek mantıklı gelmedi bana.

Yasemin Çelik profil resmi
Yasemin Çelik
6 yıl önce

sıcağı sıcağına sürersen daha faydalı olur,tekrardan pişmeye atarsan bu seferde poçaya yazık olur.

EMRE AHMET SIDAL profil resmi
EMRE AHMET SIDAL
6 yıl önce

Telafisi olmaz bence...Piştikten sonra üzerine sürüp tekrar yakmadan pişirmek mümkün mü bilemiyorum...Denemek lazım ama olmaz gibi geliyor...

smellofrose ... profil resmi
smellofrose ...
6 yıl önce

Üstüne yumurtayı sürüp, düşük sıcaklıkta bir süre daha bekletebilirsiniz. Tabi fırının sadece üst kısmı açık olsun, altınıda açıp poğoçaları yakmayalım Sonucun ne olacağını bilmediğimiz için, poğoçaların bir kaç tanesinde deneme yapmak daha mantıklı olur sanırım.

Anonim Kullanıcı profil resmi
Anonim Kullanıcı
6 yıl önce

Denemez olur muyum. Ben gün aşırı poğaça yapıp üzerine yumurta sürmeyi unutuyorum. Yumurtayı haşlayıp da sürerim ben hep.

emma bovary profil resmi
emma bovary
6 yıl önce

Eğer ki fırınınız uygunsa buna üsttarafın ısını artırın alt tarafın azaltın. Yumurta hemen renk alır. Eğer ki buna uygun değilse poğaçayı fırının en altına koyun ve ısıyı çok aşırı tutmayın. Düzelir. Not: Tecrübeyle sabittir

Chico Goldwire profil resmi
Chico Goldwire
6 yıl önce

bence olmaz

seydi ahmet profil resmi
seydi ahmet
6 yıl önce

Öğle ye ne olacak

Rcp Cvdr profil resmi
Rcp Cvdr
5 yıl önce

Poğaça yaptınız güzel pişti. Bir baktınız üzerine yumurta sarısı sürmeyi unutmuşsunuz telafisi olur mu? Piştikten sonra üzerine sürüp tekrar pişirmeyii deneyen var mı? sorusunun bu cevabına artı puan ver.
-1
Poğaça yaptınız güzel pişti. Bir baktınız üzerine yumurta sarısı sürmeyi unutmuşsunuz telafisi olur mu? Piştikten sonra üzerine sürüp tekrar pişirmeyii deneyen var mı? sorusunun bu cevabına eksi puan ver.
yok yha öle bişe kalkışmamyın berbat olur denemedim ama nsl bi kokusu olcağını tahmin edebiliorum ıyhh:P

Anonim Kullanıcı profil resmi
Anonim Kullanıcı
6 yıl önce

Birkaç istatistik

Poğaça yaptınız güzel pişti. Bir baktınız üzerine yumurta sarısı sürmeyi unutmuşsunuz telafisi olur mu? Piştikten sonra üzerine sürüp tekrar pişirmeyii deneyen var mı? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Bu sorular ilginizi çekebilir

Buradasınız: Poğaça yaptınız güzel pişti. Bir baktınız üzerine yumurta sarısı sürmeyi unutmuşsunuz telafisi olur mu? Piştikten sonra üzerine sürüp tekrar pişirmeyii deneyen var mı?
Copyright © 2007-2014 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları