Soru sor
200 karakter kaldı
Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Ses kayıt cihazı alırken dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir?

Cevap Ver

Sevgililer günü için en güzel hediyeler, resmi tıklayınız.

Detaylar
9 yıl önce sorulmuş , son cevap 9 yıl önce verildi , 1 kişi takip ediyor 1 kişi değerlendirmiş

1 cevap verilmiş

mrb. Yeni bir Ses Kayıt makinesi alırken dikkat edilmeniz gereken bilgiler, öneriler ve uyarılar;
Avuçiçi dijital ses kayıt cihazlarının ortak özellikleri:
VOR/VOS özelliği (sese duyarlı kayıt) , telefon kaydedip dinleme , dahili+harici mikrofon , dahili hoparlör, harici kulaklık , kayıtları bilgisayara aktarabilme , Telefon kayıt aparatı, yaka mikrofonu, kulaklık, bilgisayara aktarım için program CD si dijital kayıt cihazı .

Herşeyden önce Ses Kayıt makinesi de bir makine olduğundan arıza yapabilir. Önemli olan doğru Ses Kayıt cihazını uygun fiyata almaktır. Diğer bir önemli husus olan satış sonrası hizmet, yani Ses Kayıt cihazı yetkili servislerine kolay ulaşım, Ses Kayıt cihazı yetkili servis ağı yaygınlığı, Ses Kayıt cihazı yetkili servisleri tamir hizmetinin hızlı ve güvenilir olması, kullanılan teknoloji, Ses Kayıt cihazları garanti süresinin uzunluğu ve bu garanti süresince verimli (hızlı profesyonel servis, malzeme ve ucuz yedek parça maliyeti garantisi ) servis verilmesidir. Yoksa sadece ucuz diye Ses Kayıt makineleri satın almak, ısraftan ve günü kurtarmaktan başka bir amaca hizmet etmeyecektir.
Şuursuz bir alış verişin zararları ve ülkece ucuz mal alacak kadar zengin olmadığımız hepinizin bilgisi dahilindedir. En azından sağlam bir makine bozuk bir makinadan daha değerlidir. Diğer taraftan üretici firmanın Tv. ve çeşitli medyada yayınlanan Ses Kayıt cihazları reklamları da gözünüzü boyamasın. Dayanıksız ve ucuz veya aldatıcı reklam ürünü Ses Kayıt cihazı alıp ardından Tüketici mahkemesi ve Tüketici Hakem heyetleri ile uğraşarak kaybedeceğiniz zaman ve para kaybı, Ses Kayıt cihazını alırken vereceğiniz önem ve zamandan daha fazladır.

Ses Kayıt makinesi almak istiyorum, Dijital Ses Kayıt makinesi fiyatları ne kadar ? En ucuz dijital ses kayıt cihazı hangi markadır ?
Dijital Ses Kayıt cihazı fiyatı listesi :
Olympus Dijital Ses Kayıt Cihazı , Premier Dijital Ses Kayıt Cihazları , Sony Dijital Ses Kayıt Cihazı , Cenix Dijital Ses Kayıt Cihazı , Samsung Dijital Ses Kayıt Cihazı fiyatı.
Yukarıda da verilen bilgiler ışığında; Ses Kayıt cihazı alırken en ucuz fiyat kötü, en yüksek fiyat iyi anlamına gelmez. Önemli olan makina fiyat ve kullanım özellikleri ve sağlamlık (dayanıklılık) neticesinde ortaya çıkan piyasa verimlilik parametresidir.
Diğer muhtemel digital ses kayıt cihazları fiyatları :
Sanyo Tefal Fujitsu Elektra Mitsubishi Lennox Mekappa Ariston Indesit AEG Arçelik Beko LG Electrolux Gaggenau Simtel Bosch Kelvinator Meltem Mielle Raks Hitachi Carrier Moulinex Panasonic Baymak ECA Demirdöküm Auer Vestel Profilo Delonghi Remington Salter Kenwood Rowenta King Canon Altus Lider Siemens Akai Amana Bright Cartel Silverline Sinbo Bluehouse Bosphorus Cleo Krups General Electric Frigidaire White Westinghouse Fakir Vetrella Arzum Braun Philips Rowenta Minton Simpton Shov Mita Kyocera Utax Samsung Norm Regal Motorola Nokia Sony Erricson Arnica Ses Kayıt cihazı fiyatlarıAksiyonlar
Normal
9 yıl önce cevaplandı.
Cevap Ver
Buradasınız: Ses kayıt cihazı alırken dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir?
Copyright © 2007-2017 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları