Soru sor
200 karakter kaldı
Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Kova kadınının özellikleri nasıldır? En iyi anlaştığı burçlar hangileridir?

Cevap Ver

Sevgililer günü için en güzel hediyeler, resmi tıklayınız.

Detaylar
8 yıl önce sorulmuş , son cevap 8 yıl önce verildi , 1 kişi takip ediyor

4 cevap verilmiş

azimlidir, dediğini yapar, arkadaş canlısıdır...kova burcu musun?Aksiyonlar
Normal
8 yıl önce cevaplandı.

kova kadını et yerken yanında mutlaka soğan da ister. yemek konusunda en belirgin özelliği budur. baharatlardan pek haz etmez. etoburdur ve etin yeni kesilmiş; kanlı kanlı olması hoşuna gider.

giysilerini giyerken önce kafasını geçirir. giysileri hep bu yüzden yakasından eskir. ayrıca ayakkabı konusunda da hassastır. dikme ayakkabılar yerine çoğunlukla yapıştırma olanları tercih eder. çoğunlukla altı kösele olmasını ister ve ayakkabıcılara bir sempatisi vardır... (yükselen burcu yengeç olan kova kadınlarının ayakkabıcı erkeklerle evlenme olasılıkları yüksektir.)

bir yere giderken ağzına sprey sıkmazsa kesinlikle dışarıya çıkmaz. ağız kokusu konusunda yersiz kaygılar taşıyan kova kadınının en sevdiği tat diş macunu tadıdır.

genellikle kendi başına gezmez. yanında bir arkadaşı, bir dostu, kuzeni olmasını ister. hiç yapamazsa kendi kedisini, köpeğini eğer yoksa sokaktan tutup kucakladığı bir kediyi yanında götürür. çöp konteynırları etrafında dolaşan cardonları kucaklayıp alış-verişe çıkan kova kadınlarına rastlanmaktadır...
Kaynak : www.astrolokkonusurkensessizol.comCevap Ver
Birkaç istatistik

Kova kadınının özellikleri nasıldır? En iyi anlaştığı burçlar hangileridir? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Buradasınız: Kova kadınının özellikleri nasıldır? En iyi anlaştığı burçlar hangileridir?
Copyright © 2007-2017 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları