Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Facebook'a giriyorum bir süre sonra site donuyor (bilgisayar donmuyor). Diğer sitelerde bu olmuyor, nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba?

3 cevap verilmiş

Eğer böyle bir sıkıntınız varsa "http://lite.facebook.com/" adresinden normal facebook şifrenizle giriş yapabilirsiniz.Sorun çözülecektir.Bir farkı yok.

metin karaduman profil resmi
metin karaduman
5 yıl önce

Facebook istemci tarafına çok yüklenerek geliştirilmiş bir sistem. İleriki günlerde yeni sürümü çıkacak çok daha hızlı ve çok daha basit ama siz şimdiden kullanmak istiyorsanız. Dil ayarlarınızı ingilizce yapıp http://lite.facebook.com adresinden kullanabilirsiniz.

Anonim Kullanıcı profil resmi
Anonim Kullanıcı
5 yıl önce

Facebook'a giriyorum bir süre sonra site donuyor (bilgisayar donmuyor). Diğer sitelerde bu olmuyor, nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba? sorusunun bu cevabına artı puan ver.
-1
Facebook'a giriyorum bir süre sonra site donuyor (bilgisayar donmuyor). Diğer sitelerde bu olmuyor, nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba? sorusunun bu cevabına eksi puan ver.
facebook sizi artık istemiyor..

turşulu hamburger profil resmi
turşulu hamburger
5 yıl önce

Birkaç istatistik

Facebook'a giriyorum bir süre sonra site donuyor (bilgisayar donmuyor). Diğer sitelerde bu olmuyor, nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Bu sorular ilginizi çekebilir

Buradasınız: Facebook'a giriyorum bir süre sonra site donuyor (bilgisayar donmuyor). Diğer sitelerde bu olmuyor, nedenini bilen arkadaşlar var mı acaba?
Copyright © 2007-2014 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları