Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Paris'teki Versailles Sarayı'nın 1300 odasının olmasına karşılık hiç tuvaleti olmamasının sebebi sizce nedir?

7 cevap verilmiş

osmanlı zamannda bi ülkenn mednyet seviyesne ulaşamdıgını dışkılarını balkondan asağı attıklarını duymuştum.osmanlınn kanalizasyon sis. aldılarını faln . bu olabilir mi? acaba fransa mı o ülke bilmiyor ki..

ufuk öztürk profil resmi
ufuk öztürk
5 yıl önce

sokaklar dururken sarayın içinde tuvalet niye olsunki (eskiden pariste pencere altından geçerken kafanıza bir lazımlık dolusu dışkı boşalırsa hiç şaşırmayın, derlermiş, sokaklarda ihtiyaç giderirlermiş.)

Anonim Kullanıcı profil resmi
Anonim Kullanıcı
5 yıl önce

BENCE ORDA İNSANLAR VEYA HAYVANLAR YAŞAMIYOR.

zeynep22 demirel profil resmi
zeynep22 demirel
5 yıl önce

Ayrıca lazımlığa yapıverdiklerinden bi de hizmetçileri temizlediğinden olmaması normal onlar için.temizlik imandan gelir

ayşe genç profil resmi
ayşe genç
5 yıl önce

tuvalete gitmiyolarmış onlar

nabi çağdaş hıdırlar profil resmi
nabi çağdaş hıdırlar
5 yıl önce

hergün bi odaya tuvalete gitse bişe olmaz işte demek ki akılsızlarmış marifet odada değil tabiki hem 1300 odanın arasında tuvaleti nasıl bulacak bu adam

Ahmet Tambay profil resmi
Ahmet Tambay
5 yıl önce

Paris'teki Versailles Sarayı'nın 1300 odasının olmasına karşılık hiç tuvaleti olmamasının sebebi sizce nedir? sorusunun bu cevabına artı puan ver.
-1
Paris'teki Versailles Sarayı'nın 1300 odasının olmasına karşılık hiç tuvaleti olmamasının sebebi sizce nedir? sorusunun bu cevabına eksi puan ver.
kafaları o kadar çalışmış tuvalet yapmak akıllarına gelmemiştir yada tuvalet otelden uzak bir yere yapmışlardır koku vs gelmesin diye

gülsüm gürlek profil resmi
gülsüm gürlek
5 yıl önce

Birkaç istatistik

Paris'teki Versailles Sarayı'nın 1300 odasının olmasına karşılık hiç tuvaleti olmamasının sebebi sizce nedir? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Bu sorular ilginizi çekebilir

Buradasınız: Paris'teki Versailles Sarayı'nın 1300 odasının olmasına karşılık hiç tuvaleti olmamasının sebebi sizce nedir?
Copyright © 2007-2014 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları