Soru sor
200 karakter kaldı
Oy kullanmak için, üye girişi yapınız.

mesajı gizle

Apartmanda veya müstakil bir evde yaşamayı kıyaslarsanız hangisi daha avantajlı?

Cevap Ver

Sevgililer günü için en güzel hediyeler, resmi tıklayınız.

Detaylar
7 yıl önce sorulmuş , son cevap 7 yıl önce verildi Bu soru Anonim Kullanıcı olarak sorulmuş. Anonim soru sormak nedir? öğrenmek için tıklayın.

3 cevap verilmiş

tabiki müstakil bir ev. Bütün evin derdi sana ait, istediğini yaparsın. Yok yöneticiydi, ev sahibiydi, komşuydu, kiracıydı uğraşmazsın. Hiç olmazsa kendine ait bir bahçen vs. olur.



Aksiyonlar
Normal
7 yıl önce cevaplandı.

Apartmanda yaşamak kuralcılıktır , toplu yaşanıldığı için belli kurallara uyulması zorunludur , uyulmazsa apartmandan dışlanmak an meselesidir, yöneticisiydi kapıcısıydı aidatıydı derken bütçeden belirli bir miktar her ay düzenli olarak aktarılır , kuralcılık kısmında ise mesela temizlik ; öyle her kafanıza estiğinde balkondan halımı silkeleyim çamaşırlarımı asayım diyemezsiniz bunların bir günü ve bir saati vardır . Müstakil evde ise bunlar yoktur halını silkele çamaşırını as, kapıcı yönetici gibi faktörler yoktur, kıyaslamasında ise kimine göre bir apartman dairesi lükstür kimine rahatça yaşayabiliceği müstakil bir ev, benim fikrim zaten açıkça ortada müstakil ev gibisi yoktur...:))



Aksiyonlar
Normal
7 yıl önce cevaplandı.

Apartmanın da müstakil evinde kendine göre avantajları ve dezavantazları var ama bence apartman diyorum.



Aksiyonlar
Normal
7 yıl önce cevaplandı.
Cevap Ver
Birkaç istatistik

Apartmanda veya müstakil bir evde yaşamayı kıyaslarsanız hangisi daha avantajlı? ile ilgili katılımcı yaş ve cinsiyet oran grafikleri.

Buradasınız: Apartmanda veya müstakil bir evde yaşamayı kıyaslarsanız hangisi daha avantajlı?
Copyright © 2007-2017 Bisorusor | Gizlilik ve kullanım şartları